Free company profile — no paywall, no login

Pivoton Software B.V.

Ede, Nizozemska

Pivoton Software B.V., Ede, Nizozemska · Registrska številka: 10031605 · Pravna oblika: B.V. · Stanje: active. Revenue, earnings and total assets included. · Free company profile — no paywall, no login

17 Mio. € Estimate

Umsatz2022: 18 Mio. €2023: 17 Mio. €
20222023

Corporate purpose

Dienstverlening op gebied van automatisering van gegevensverwerking, computers, randapparatuur, besturingsapparaten de ontwikkeling van computerapparatuur. Ter beschikking stellen van arbeid.

Financials

Indicator31.12.202231.12.2023
Bilanzsumme7.186.521 €6.968.145 €
Umsatz18 Mio. €e17 Mio. €e
Eigenkapital6.240.937 €5.531.298 €
EK-Quote86,8 %79,4 %
Kassenbestand75.967 €495.462 €
Forderungen7.076.052 €6.438.242 €
Verbindlichkeiten926.539 €1.410.286 €
Umsatz CAGR—−5,6 %e

e = Statistical estimate, not a published figure

Balance sheet

Position2022-12-312023-12-31
Aktivitäten7.186.5216.968.145
Umlaufvermögen7.152.0196.933.704
Zahlungsmittel und Zahlungsmitteläquivalente75.967495.462
Förderungen7.076.0526.438.242
Anlagevermögen34.50234.441
Immaterielle Vermögenswerte6.7640
Sachan Schichten27.73834.441
Eigenkapital und Verbindlichkeiten7.186.5216.968.145
Eigenkapital6.240.9375.531.298
Kapitalrücklage1.405.6141.405.614
Sonstige gesetzliche Rücklagen6.7640
Sonstige Rücklagen4.934.3634.812.823
Gefördertes und angefordertes Aktienkapital22.50022.500
Ergebnis nach Steuern für das Buchungsjahr-128.304-709.639
Kurzfristige Verbindlichkeiten926.5391.410.286
Rückstellungen19.04526.561

History

  1. Staatliche Beihilfe (550.000 €) …

    01.12.2021 Staatliche Beihilfe (550.000 €): COVID-19: Fünfte Änderung der …

    Sat
  2. Staatliche Beihilfe (550.000 €) …

    20.10.2021 Staatliche Beihilfe (550.000 €): COVID-19: Vierte Änderung der …

    Sat
  3. Staatliche Beihilfe (550.000 €) …

    17.05.2021 Staatliche Beihilfe (550.000 €): COVID-19: Änderung TVL (SA.59535 (…

    Sat
  4. Eintragung

    30.11.1987 Eintragung

FAQ — Pivoton Software B.V.

Kakšna je registrska številka Pivoton Software B.V.?
Pivoton Software B.V. is registered under the number 10031605 in the official register (Nizozemska).
Kje je registriran Pivoton Software B.V.?
Pivoton Software B.V. ima registriran naslov v Ede, Nizozemska.
Ali je izpisek iz registra Pivoton Software B.V. brezplačen?
ja Eulerpool zagotavlja vse podatke registra podjetij — vključno s popolnim zapisom Pivoton Software B.V. — popolnoma brezplačno, brez prijave.

Official registry record

Celoten uradni izvleček iz registra — vsako polje iz LEI/registra podjetij, brezplačno, prijava ni potrebna.

Official registry record — Pivoton Software B.V.
legal_namePivoton Software B.V.
legal_cityEde
registration_authority_entity_id10031605
legal_jurisdictionNL
legal_first_address_lineKeesomstraat 28
legal_postal_code6716 AB
headquarters_cityEde
headquarters_postal_code6716 AB
registration_statusactive
entity_legal_form_codeB.V.
registry_id6555571615694848
sourceregistry